Розпочинається прийом робіт на IV Кам'янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка», під назвою «КіберБруківка 2(4)20».

Організатори прийняли рішення провести фестиваль онлайн 16 травня 2020 року на День міста Кам'янця-Подільського та День Європи. Це зв'язано з карантинними заходами з пандемією вірусу COVID-19.

Міжнародний кінофестиваль «Бруківка» - це незалежний фестиваль, який кожного року організовує режисер Андрій Заєць в місті Кам'янець-Подільський з 2017 року. Під час фестивалю проходять покази фільмів конкурсної програми, зустрічі з відомими режисерами, різноманітні воркшопи, виступи музичних гуртів, а також вечірки.

Дедлайн: 1 травня.

Подача робіт відбувається на сайті:

https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest

Прийом робіт - на сторінці фестивалю на порталі FilmFreeWay у таких номінаціях:

  • Український короткометражний фільм (до 20 хвилин);
  • Український аматорський короткометражний фільм (до 20 хвилин);
  • Міжнародний короткометражний фільм до 20 хвилин;
  • Короткометражний фільм у таких жанрах, як кіберпанк, пост-апокаліпсис та наукова фантастика до (20 хвилин);
  • Короткометражний ігровий фільм до 60 секунд на будь-яку тематику;
  • Короткометражний фільм, який знято в Кам'янці-Подільському (до 45 хвилин).

IV Кам янець-Подільський Міжнародний кінофестиваль «Бруківка»

У шорт-лист фестивалю буде відібрано по 5 робіт у кожній із номінацій, а професійне журі обере найкращого. Переможці отримають дипломи та грошові призи.

У цьому році фестиваль «Бруківка» пройде онлайн в прямому ефірі на сайті фестивалю https://brukivkafest.com, який в квітні буде оновлено та модернізовано.

Більше інформації буде згодом на сторінках в соціальних мережах: https://www.facebook.com/brukivkafest https://www.instagram.com/brukivkafest https://t.me/brukivkafest

Коментарі

Популярні новини