Питання пожеж стає доволі поширенішим.

Не одноразово до «Служби порятунку 101 Кам'янець-Подільський» надходять повідомлення щодо загоряння.

Впродовж 10 квітня рятувальники Хмельниччини ліквідували 9 пожеж сухої трави загальною площею майже 10 гектар.

На відкритій території були охоплені вогнем села Збручівка та Чорнокнижниці Кам’янець-Подільського району, неподалік сіл Ілятка та Буглаї Старосинявського району, а також на території села Жучківці Хмельницького району.

Окрім цього, горіла суха трава і в обласному центрі на вулицях Гуменюка та Народної Волі, а також неподалік дачного масиву «Надія». Також довелося гасити пожежу на відкритій території й шепетівським вогнеборцям на вул. Плеханова в районному центрі. В усіх випадках причинами пожеж було необережне поводження з вогнем. На щастя травмованих та загиблих не було.

11 квітня, вогнеборці 5 ДПРЧ отримали ще одне повідомлення стосовно загоряння сухої трави площею 3 гектари, за межами с. Баговиця, Кам’янець-Подільського району. Рятувальники досить швидко приборкали вогонь та дістали врятували з вогню маленьких жителів, даної місцевості.

Крім того, рятувальники 6 ДПРЧ ліквідовували пожежу сухої трави за межами с. Довжок, Кам’янець-Подільського району. На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, площа пожежі становила 700 кв.м.

На наступний день, 12 квітня рятувальники 5 ДПРЧ ліквідувували пожежу господарчої споруди у с. Княжпіль, Кам'янець-Подільського району.

Вогонь поширився на площу 30 квадратних метрів. Ймовірна причина загоряння – коротке замикання електромережі. На щастя ніхто не постраждав.

Таку інформацію повідомила пресслужба «Служба порятунку 101 Кам'янець-Подільський» та пресслужба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Рятувальники закликають людей не спричиняти самовільних пожеж в природних екосистемах, адже це може призвести до страшних наслідків. Дбайте про природу та бережіть її! Будьте обережні з вогнем!

Коментарі

Популярні новини