За Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури збільшено розмір оренди землі.

Для реалізації конституційної функції представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету, а також працюють над забезпеченням законності у сфері земельних відносин.

Перший заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський, повідомив наступне — місцевою прокуратурою виявлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки фермерським господарством.

Орендні платежі за використання земельної ділянки фермерським господарством

Встановлено, що на підставі договору оренди, укладеного у 2008 році, суб’єкту господарювання надано 50 га землі, яка розташована на території Дунаєвецької міської ради.

Близько 25 тис. грн у рік сплачував орендар до бюджету за використання ділянки. З часу укладення договору нормативна грошова оцінка земель досить суттєво змінилась та складає близько 2 млн грн, а тому розмір плати за землю підлягав перегляду.

У зв’язку із цим місцевою прокуратурою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати у відповідність до вимог чинного законодавства. За результатами цієї роботи сторони підписали додаткову угоду та збільшили орендну плату вшестеро, встановивши її у розмірі 155 тис. грн.

Коментарі

Популярні новини