Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на час карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн.

Таку інформацію повідомила Державна служба зайнятості посилаючись на відповідну постанову Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Постанова застосовується з початку оголошення карантину, тобто з 12 березня, а також діятиме протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.

В Україні підвищили мінімальну допомогу по безробіттю на час карантинуНа час карантину мінімальну допомогу по безробіттю підвищено з 650 грн до 1000 грн.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю підвищено до 1000 гривень для таких осіб:

  • тих, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж менш як 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з негативних причин;
  • молоді, яка закінчила або припинила навчання в середньому та вищому навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби та яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце;
  • внутрішньо переміщених осіб, які документально не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості.

Усім безробітним, які стали на облік на час карантину та отримують допомогу в мінімальному розмірі (650 грн), виплата буде автоматично перерахована з першого дня реєстрації у службі зайнятості.

Також, у Державній службі зайнятості нагадують про те, що у період карантину реєстрація безробітних здійснюється з першого дня подання відповідної заяви до центрів зайнятості.

Виплата допомоги по безробіттю також призначається з першого дня реєстрації.

Коментарі

Популярні новини